Get Adobe Flash player

Sposoby płatności

Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Przelewem: po przyjęciu zamówienia do realizacji, potwierdzonego e-mailem, prosimy o dokonanie przelewu. Paczka jest wysyłana po wpływie zpłaty na nasze konto. Niestety nie możemy dokonać wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu. Wpływy są sprawdzane kilkakrotnie w ciągu dnia.
    Konto: BZ WBK o/Racibórz 10 1090 1766 0000 0001 1625 9427
  • Odbiór osobisty: Zamówiony towary można odbierać osobiście w punkcie odbioru w Pawłowie.

Wystawianie Faktur VAT

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT według danych podanych w zamówieniu.
Faktury VAT drukowane są z datą wysyłki towaru i nie ma możliwości zmiany tej daty. W celu uzyskania duplikatu faktury, prosimy o kontakt

Odbiór osobisty

Zamówiony towary można odbierać osobiście Punkt odbioru osobistego w Pawłowie mieści się przy ulicy Gamowskiej 3, na terenie gminy Pietrowice Wielkie. Punkt czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00 - 16.00 oraz w piątek w godzinach 9.00 - 15.00. Zobacz mapkę dojazdu.

UWAGA!! Prosimy, aby po przesyłki zgłaszali się Państwo dopiero po otrzymaniu od nas maila z informacją, że zamówienie gotowe jest do odbioru.

Udając się do punktu odbioru proszę zabrać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport) oraz dane identyfikujące zamówienie (nazwisko i imię Zamawiającego lub numer zamówienia). Przesyłkę z formą płatności za pobraniem wydamy osobie, która przy odbiorze poda dane identyfikujące zamówienie oraz ureguluje płatność w kasie punktu odbioru. Kasa przyjmuje jedynie gotówkę - nie ma możliwości zapłaty kartą płatniczą.
Przed odebraniem przesyłki mogą Państwo ją rozpakować w celu obejrzenia towaru.
VirtueMart
Twój koszyk jest pusty.